+48 887 220 007

Szukaj

Informacje regulaminowe

on 13 kwiecień 2017
Odsłony: 2220
  1. Przypominamy, że zbiórki celowe oraz zbiórka 1% podatku w Fundacji na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis odbywają się wyłącznie na zasadach ujętych w regulaminie prowadzenia w/w zbiórek.
  2. Wydatkowanie środków zgromadzonych na leczenie i rehabilitację dziecka odbywa się wyłącznie na zasadach określonych w regulaminach zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji i zakupu aparatury medycznej.
  3. Przelew środków finansowych do UKM powinien być wykonany nie później niż 3 dni przed wyznaczonym terminem przyjęcia dziecka. Przelew wykonywany jest wyłącznie po spełnieniu przez rodziców wymogów formalnych tj. po przesłaniu aktualnych kwalifikacji i kosztorysu z Kliniki oraz wypełnionego przez rodziców oświadczenia o środkach zgromadzonych na leczenie dziecka. Dokumenty te są podstawą do wykonania transferu środków. Wzór oświadczenia o środkach zgromadzonych znajduje się w dokumentach przesyłanych rodzicom na początku zbiórki. Po wykonaniu przelewu rodzic otrzymuje jego potwierdzenie, które powinien przekazać do sekretariatu Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej UKM.
  4. W przypadku gdy przekazane na leczenie środki nie są w pełni wykorzystane Klinika wykonuje zwrot nadwyżki. Nadwyżka wykonywana jest na rachunek Fundacji, która wykonała do Kliniki przelew na najwyższą kwotę. W przypadku gdy zwrot środków wykonywany jest do Fundacji Cor Infantis zwracana kwota księgowana jest na subkoncie podopiecznego i możliwe jest jej wykorzystanie na realizację dalszych potrzeb związanych z leczeniem i rehabilitacją.
  5. W przypadku gdy środki przekazane na leczenie dziecka nie są wystarczające i konieczna jest dopłata a dziecko posiada wystarczającą kwotę na subkoncie w Fundacji Cor Infantis na pisemną prośbę rodzica Fundacja wykonuje transfer wskazanej kwoty do Kliniki celem uregulowania długu. Do podania rodzic zobowiązany jest dołączyć rachunek z Kliniki wraz z wezwaniem do zapłaty.
  6. Przypominamy, że celem rozliczenia zbiórki konieczne jest przesłanie do siedziby Fundacji kopii wypisu leczenia szpitalnego dziecka oraz rachunek za leczenie wraz z wszystkimi załącznikami.
  7. Rodzice, którzy chcieliby otrzymać aktualny przewodnik dla opiekunów podopiecznych Fundacji Cor Infantis, który zawiera także wszystkie regulaminy proszeni są o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.