+48 887 220 007

Szukaj
18.03
Category: Aktualności
Odsłony: 9473

18 marca jest dniem wyjątkowym dla tysięcy rodzin, w których na świat przyszły dzieci z wadami serca. W tym właśnie dniu swoje święto obchodzi prof. Edward Malec. Dlatego też 18 marca każdego roku rodzice dziękują, że na świat przyszedł człowiek, który zmienił historię, dzięki któremu serca ich dzieci wciąż biją a oni sami mogą cieszyć się darem rodzicielstwa. W imieniu rodziców składamy Panu Profesorowi najserdeczniejsze życzenia i prosimy by nie ustawał w swej ciężkiej pracy, by nadal przywracał nadzieję i z odwagą podejmował kolejne wyzwania.

Czytaj więcej...
16.02
Category: Aktualności
Odsłony: 1427

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych, IX Edukacyjno-Integracyjnych Warsztatach dla Dzieci z Wadami Serca i Ich Rodzin, które odbędą się w terminie 30 czerwca - 2 lipca 2017 r. w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. W czasie trwania warsztatów, 1 lipca odbędzie się I Konferencja Rodzice i Lekarze jako Partnerzy. Gościem honorowym będzie prof. William I. Norwood, dzięki któremy na świecie rozpoczęto leczenie dzieci z HLHS.

Czytaj więcej...
22.01
Category: Aktualności
Odsłony: 3058

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podczas tegorocznych Edukacyjno-Integracyjnych Warsztatów dla Dzieci z wadami serca i Ich Rodzin gościem honorowym, który zaszczyci nas swoją obecnością będzie prof. William I. Norwood. Pan Profesor przyleci do Polski na osobiste zaproszenie Pana Profesora Edwarda Malca i wraz z wieloma wybitnymi specjalistami weźmie udział w części konferencyjnej pt. Lekarze i Rodzice jako Partnerzy, w czasie której przedstawi wykład dla rodziców. Następnie spotka się z naszymi najważniejszymi gośćmi – dziećmi z wadami serca. Warsztaty oraz konferencja odbędą w terminie 30.06-2.07.2017 w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.