+48 887 220 007

Szukaj
16.02
Category: Aktualności
Odsłony: 1201

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych, IX Edukacyjno-Integracyjnych Warsztatach dla Dzieci z Wadami Serca i Ich Rodzin, które odbędą się w terminie 30 czerwca - 2 lipca 2017 r. w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. W czasie trwania warsztatów, 1 lipca odbędzie się I Konferencja Rodzice i Lekarze jako Partnerzy. Gościem honorowym będzie prof. William I. Norwood, dzięki któremy na świecie rozpoczęto leczenie dzieci z HLHS.

Czytaj więcej...
22.01
Category: Aktualności
Odsłony: 2896

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podczas tegorocznych Edukacyjno-Integracyjnych Warsztatów dla Dzieci z wadami serca i Ich Rodzin gościem honorowym, który zaszczyci nas swoją obecnością będzie prof. William I. Norwood. Pan Profesor przyleci do Polski na osobiste zaproszenie Pana Profesora Edwarda Malca i wraz z wieloma wybitnymi specjalistami weźmie udział w części konferencyjnej pt. Lekarze i Rodzice jako Partnerzy, w czasie której przedstawi wykład dla rodziców. Następnie spotka się z naszymi najważniejszymi gośćmi – dziećmi z wadami serca. Warsztaty oraz konferencja odbędą w terminie 30.06-2.07.2017 w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. 

28.12
Category: Aktualności
Odsłony: 4381

order8
„Pasuję Cię na Kawalera Orderu Uśmiechu i żądam, abyś na przekór wiatrom i burzom była zawsze pogodna i radość dzieciom przynosiła"

9 października 2016 roku z rąk Pana Mariana Kuliga Pani doc. Katarzyna Januszewska przyjęła przyznany jej przez dzieci Order Uśmiechu. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przybyli na uroczystość - Kawalerom Orderu Uśmiechu, współpracownikom Pani Doktor ale przede wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom, całym rodzinom, które pokonały często setki kilometrów, by w tym wyjątkowym dniu być z osobą, która uratowała ich Dzieciom życie, towarzyszyła im w najtrudniejszych momentach i nie pozwalała się poddać.

Czytaj więcej...